• دسته بندی مطالب

  • http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddfe332.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/gift-3.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cfdvfbbmh.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/6.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cvbssvbm.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddrtrw.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/binamaz-b1.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffdfdf.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffgg.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/qwqwwwq.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/jkjkuii.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/45dd4sdfs.gif  
  • برترین مطالب

  • دوا بابه‌ته‌کان

  • Advertisements

Legion ( لژیون )

نویسنده  Scott Stewart , Peter Schink

کارگردان:Scott Stewart

بازیگران :

Paul BettanyMichael
Lucas BlackJeep Hanson
Tyrese GibsonKyle Williams

Adrianne PalickiCharlie
Charles S. DuttonPercy Walker
Kevin DurandGabriel

محصول:   ۲۰۱۰        مدت : ۱۰۰ دقیقه

ژانر: اکشن – فانتزی – ترسناک

درجه سنی : R

خداوند از دست بشریت به ستوه آمده و اراده به نابودی آنها گرفته است ، انسانها می خواهند به هر ترتیبی که شده بقای خود را حفظ کنند ، فرشتگانی برای نابودی انسان به زمین فرستاده می شوند ، در این حین میکائیل برخلاف دیگر فرشتگان در جبهه انسانها قرار می گیرد و قصد نجات آنها را دارد .

دعوای انسان و فرشته در قلمرو خداوند

بهره برداری از داستان ها و سوژه های ناب و جدید همیشه یکی از قدم های موثر ساخت فیلم است . ساختن فیلمی که بدانید شبیه به آن قبلا نبوده ، تا حدی خیال تهیه کنندگان را از فروش آینده آن راحت میکند . Legion فیلمی است با ایده ای جدید . خدا نظراتش را راجع به اشرف مخلوقات خود تغییر داده ، موجوداتی را که همیشه درصدد نجات و هدایت آنها بوده اکنون دیگر ارزشی ندارند و محکوم به فنا هستند  فرشتگانی که همیشه سمبل نجات و خوبی بوده اند قاتل های بی رحم شده اند آنها نه تنها ماهیت شان را عوض کرده اند بلکه از حالت اطاعت جبری نیز خارج شده اند و از خدای خود نافرمانی میکنند ! هالیوود اینبار کل ساختار موجودیت را تغییر داده . این ایده را دوست دارید ؟

اگر ایده های آخرزمانی سازندگان برای شما مهم نباشد و صرفا از نگاه وقت گذرانی به فیلمها نگاه می کنید باید توجه داشته باشید که چه توقعی از فیلم انتخابی تان دارید . Legion در وهله اول  به نظر فیلم اکشن و در عین حال درون گرا به نظر میرسد اما  بیشتر از اینها شبیه فیلمهای ترسناک است . تمام جلوه های ویژه به منظور ترساندن مخاطب طراحی شده است البته اگر چند تا فیلم ترسناک ژاپنی دیده باشید به صحنه های ترسناک هالیوودی می خندید . Legion پر از کرکترهایی است که کش و قوس می آیند ، دهان هایشان تا بنا گوش باز میشوند  و همیشه اول نعره میزنند! چرا فیلمسازان اغلب از این نوع صحنه ها استفاده می کنند ؟ چرا همیشه فکر می کنند چنین صحنه هایی تا ابد جواب می دهد ؟ هالیوود واقعا نیاز به نوآوری جدیدی دارد  Legion باید قدر داستان جدید و تازه اش را میدانست  . چنین موقعیتهایی در هالیوود به آسانی به دست نمی آید .

Legion فیلمی است پر از جلوه های ویژه ، پر از صحنه های تعقیب و گریز ، پر از حس ناامیدی . جدای از اینها دیدن میکائیل روی زمین خاکی خالی از لطف نیست . Paul Bettany در نقش میکائیل  یکی از نقاط قوت فیلم است . Paul Bettany حداقل آنقدر نقش را درک کرده که بتواند قلب بیننده اش را تسخیر کند و آنها را نگران سرنوشت خود کند .

بد نیست بدانید که کارگردان فیلم  Scott Stewart پیش از این طراح جلوه های ویژه بوده و جلوه های ویژه فیلمهایی همچون Iron Man ، Night at the Museum ، Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest ، Superman Returns ، Harry Potter and the Goblet of Fire ، Sin City و… است . این موضوع این نکته را به تماشاگر گوشزد می کند که  Legion از حیث جلوه های ویژه کم و کاست نخواهد داشت . Legion فیلمی است پر از جلوه های بصری ، پر از هیجان . اگر از این دید به نگاه کنید از آن لذت می برید اما اگر مسائل حاشیه ای و منطق و داستان و این قبیل چیزها برایتان مهم باشد Legion چندان برایتان جالب نخواهد بود . انتخاب با خودتان است .

/*

*/

تریلر فیلم را از اینجا دانلود نمائید.( در صفحه دانلود بر روی لینک ” دریافت ” کلیک راست نموده و گزینه save target as را زده تا فایل دانلود شود )

شماهمچنین برای مشاهده این تریلر که با فرمت mp4 میباشد نیاز به نرم افزارmedia player classic دارید که میتوانید از اینجا آنرا دریافت کنید .

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: