• دسته بندی مطالب

  • http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddfe332.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/gift-3.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cfdvfbbmh.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/6.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cvbssvbm.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddrtrw.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/binamaz-b1.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffdfdf.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffgg.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/qwqwwwq.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/jkjkuii.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/45dd4sdfs.gif  
  • برترین مطالب

  • دوا بابه‌ته‌کان

  • Advertisements

شكايت از يك شركت آب معدني به خاطر استفاده از آب چاه

www.beterkoonim.com  شكايت از يك شركت آب معدني به خاطر استفاده از آب چاه

سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان دماوند گفت: طبق گزارش‌هاي واصله يك شركت آب معدني در شهرستان دماوند از آب چاه استفاده مي‌كرده است به همين علت از اين شركت به دادگاه شكايت شده است.

عباس ميرزاكريمي در پاسخ به اين سؤال كه آيا محيط زيست شهرستان دماوند درباره اين‌كه يك شركت آب معدني در اين شهرستان اقدام به بهره‌برداري از آب چاه كرده است مطلع بوده است يا خير؟، گفت: اين موضوع از سوي محيط زيست شهرستان دماوند در حال پيگيري است و پرونده آن به مراجع قضايي ارسال شده است.
وي درباره چگونگي اين مسئله اظهار داشت : طبق بررسي‌هاي انجام شده ظاهراً اين شركت به دليل كاهش ميزان آب معدني منطقه مورد نظر، استفاده از آب معدني را به كشاورزها واگذار كرده و در عوض از چاه‌هاي آب به جاي آب معدني بهره‌برداري كرده است.
سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان دماوند تأكيد كرد: در حال حاضر قاضي پرونده استعلام كرده است و قرار شده تا مدارك و مستندات لازم را جمع‌آوري و به دادگاه ارسال كنيم.
وي با اشاره به اينكه سازمان‌هاي مختلفي مانند شهرداري، محيط زيست، جهاد كشاورزي و شبكه بهداشت نيز در اين زمينه بايد اعلام نظر كنند، گفت: براي نتيجه‌گيري زود است و تا قبل از آماده شدن مدارك و مستندات نمي‌توانيم اعلام نظر كنيم.
وي علت اين امر را خشكسالي‌هاي اخير دانست و گفت: طبق شكايات اهالي شهرستان دماوند مبني بر اينكه اين شركت، آب چاه را بسته بندي كرده و وارد بازار مي‌كند، موضوع را به سرعت پيگيري خواهيم كرد؛ ضمن اينكه كارشناسان محيط زيست در روزهاي آتي براي بررسي دقيق موضوع به محله اعزام مي‌شوند.
ميرزاكريمي تصريح كرد: تمام گزارش‌هاي به دست آمده در اين‌رابطه به طور دقيق توسط محيط زيست شهرستان دماوند در دست بررسي است.

منبع: فارس

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: