• دسته بندی مطالب

  • http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddfe332.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/gift-3.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cfdvfbbmh.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/6.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cvbssvbm.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddrtrw.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/binamaz-b1.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffdfdf.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffgg.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/qwqwwwq.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/jkjkuii.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/45dd4sdfs.gif  
  • برترین مطالب

  • دوا بابه‌ته‌کان

  • Advertisements

مهناز افشار با سريال طنز به تلويزيون مي‌آيد

«مهناز افشار» با حضور در مجموعه طنز تلويزيوني «شمس العماره» به كارگرداني سامان مقدم و تهيه‌كنندگي رامين عباسي‌زاده به تلويزيون مي‌آيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين مجموعه تلويزيوني كه پيش از اين «ريش و قيچي» نام داشت، چهارمين همكاري مشترك رامين عباسي‌زاده و مقدم است، هم اكنون در مرحله پيش توليد قرار دارد و فيلمبرداري آن از 25 ارديبهشت آغاز مي‌شود.
در «شمس العماره» در كنار «مهناز افشار» بازيگراني همچون مسعود رايگان، رويا تيموريان، فرهاد آئيش، مرجانه گلچين و تعدادي از چهره‌هاي مطرح سينما وتلويزيون به ايفاي نقش مي‌پردازند.
در خلاصه داستان اين مجموعه تلويزيوني كه افشار يكي از نقش‌هاي اصلي آن را بازي مي‌كند، آمده: دختري به نام ليلا كه داراي يك عمارت بزرگ است، 12 خواستگار دارد كه از ميان آنها بايد به توصيه پدر بهترين آنها را انتخاب كند. ماجراهاي اين دختر با خواستگاران خود به اتفاقات و داستان‌هاي جذابي مي‌انجامد.
پخش مجموعه 70 قسمتي «شمس‌العماره» از ابتداي تيرماه از شبكه دوم سيما آغاز مي‌شود و برخي از عوامل عوامل آن عبارتند از: مدير تصويربرداري: مرتضي غفوري ، صدابردار: ناصر انتظاري ، طراح گريم: ايمان اميدواري، مدير توليد: طهورا ابولقاسمي و طراح لباس: گلناز گلشن.
مهناز افشار تاكنون بازي در آثار سينمايي چون آتش بس، كلاغ پر، امشب شب مهتابه، شبانه روز، انعكاس، تسويه حساب، چه كسي امير را كشت، كارگران مشغول كارند، دعوت و … را در كارنامه بازيگري خود دارد و شمس‌العماره اولين همكاري او پس از سال‌ها بازيگري در عرصه سينماست.
«رامين عباسي‌زاده» به عنوان تهيه‌كننده مجموعه «شمس‌العماره» و سامان مقدم به عنوان كارگردان تاكنون در ساخت مجموعه‌هايي چون هم‌راز، پريدخت و راه شيري با يكديگر همكاري داشته‌اند.

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / گۆڕین )

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: