• دسته بندی مطالب

  • http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddfe332.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/gift-3.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cfdvfbbmh.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/6.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/cvbssvbm.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/ddrtrw.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/binamaz-b1.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffdfdf.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/dfdffgg.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/qwqwwwq.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/jkjkuii.gif http://iranianuk.files.wordpress.com/2010/11/45dd4sdfs.gif  
  • برترین مطالب

  • دوا بابه‌ته‌کان

  • Advertisements

5 قانون طلايي براي زيبايي

مي‌دانيد كه موهاي بسيار مرتب و كلاه خود مانند يك سبك قديمي آرايشي محسوب مي‌شود. دنياي زيبايي هرگز از رشد باز نمي‌ماند و خوشبختانه به سوي روش‌هاي طبيعي‌تر و راحت‌تر در حال حركت است. اين مواردي كه به شما مي‌گوييم، آخرين متدها براي زيباتر شدن با راحت‌ترين حالت ممكن است.

قانون 1

با مدل موهاي سفت و محكم خداحافظي كنيد!

نگاهي به دختران امروزي بيندازيد؛ «كامرون دياز، كيت ماس، دروبا ريمور» هري جاش آرايشگر ستارگان مشهور هاليوود مي‌گويد: «اين ستارگان هميشه موهايشان را آزاد، رها، مواج و بي‌نظم درست مي‌كنند حتي اگر به يك مراسم رسمي بروند هرگز به سراغ اسپري‌هاي مو (تافت) نمي‌روند.

به عبارت ديگر، عادت‌هاي قديمي را دور بريزيد. موهاي نرم‌تر و رها، در حال حاضر جذاب‌تر هستند. براي داشتن موهاي بلند و به هم ريخته و جذاب در زمان كوتاه مقداري ژل يا كرم مو (اگر موهايتان ضخيم است) را به موهاي تازه شسته شده خود بزنيد و بگذاريد در مجاورت هوا خشك شود. در موقع خشك شدن آن را برس نكشيد يا با دست لمس نكنيد در اين صورت در آن چين و شكست به وجود مي‌آيد. اگر احساس مي‌كنيد موهايتان حالت خاصي نگرفته قسمت كوچكي از انتهاي آن را دور اتوهاي مجعدكننده بپيچيد و چند ثانيه نگه داريد.

قانون 2

بگذاريد ريشه موهايتان كمي معلوم شود.

در معرض ديد گذاشتن مقدار كمي از ريشه مو (حدودا 2سانتیمتر) نه تنها قابل قبول است بلكه اين روزها حسادت‌برانگيز هم شده است. يك آرايشگر معروف اضافه مي‌كند اين قانون به طور تنگاتنگي با قانون يك در ارتباط است و اين نكته، نه چندان قابل توجه اما بسيار تاثيرگذار است. بايد موهايتان چنان به نظر برسد كه شما وقت خيلي زيادي برايشان نمي‌گذاريد حتي اگر واقعا اين كار را انجام مي‌دهيد.»

اين آرايشگر به مشتريان خود توصيه مي‌كند از رنگ موهاي «هايلات» استفاده كنند كه دو سه ماه دوام داشته باشند تا اين كه هر 6 هفته يك بار موهايشان را رنگ كنند.

شما بعد از تاثير كوتاه اين حركت هر چند هنوز كامل نباشد موهايتان مانند موهاي يك بچه به نظر مي‌رسد كه به طور طبيعي در برخي نقاط روشن‌تر از بقيه قسمت‌ها هستند.

قانون 3

لب‌هايتان را خيلي آرايش نكنيد!

هر روزه علاقه به داشتن لب‌هاي جذاب‌تر افزايش مي‌يابد و ديگر لب‌هاي متورم شده با آمپول يا گريم‌هاي خاص قديمي شده است. پس براي جذاب‌تر شدن چه بايد كرد؟

از كشيدن خط لب تيره دوري كنيد. اين كار فقط برآمدگي لب شما را محصور مي‌كند.

به جاي آن، يك براق‌كننده مناسب انتخاب كنيد (براي مثال از محصولات لوراك (LORAC) استفاده كنيد كه محتوي موادي است كه جريان خون را به سمت قسمت استفاده شده زيادتر مي‌كنند و رنگ قرمز جالبي به آنها مي‌دهد) و يا يك رژ لب كرمي كه حالت طبيعي لب شما را به نوعي كپي كرده و زيباتر نشان مي‌دهد نهايتا اگر به دنبال يك جايگزين كاملا طبيعي هستيد يك كپسول ويتامين E را باز كنيد و محتوياتش را روي دهان خود قبل از خواب بماليد تا صبح لب‌هاي شما به طرز جالبي برآمده و متورم به نظر برسند.

قانون 4

ناخن‌هاي كوتاه‌تر و گردتر را امتحان كنيد!

همه ما عاشق ظاهر زيباي يك مانيكور ظريف (آرايش ناخن است) با ناخن‌هاي بلند و باريك هستيم اما اجازه دهيد يك بار ديگر با آنها روبه‌رو شويم؛ اين نوع ناخن‌ها زمان با حوصله و پول زيادي مي‌طلبد تا بتوان آن را سالم نگه داشت.جولي سركينيا صاحب يك فروشگاه لوازم آرايشي كه افرادي مثل مندي مور (بازيگر هاليوودي) بيانسه (خواننده مشهور سياهپوست) جادا پنيك اسميت (بازيگر هاليوودي و همسر ويل اسميت) مشتريان ثابت او هستند پيشنهاد مي‌كند كه به عنوان يك جايگزين زيبا و كم‌دردسر‌تر براي ناخن‌ها به سراغ ناخن‌هاي كوتاه و گرد و تيره برويد براي اين كار ناخن‌هاي خود را سوهان بزنيد تا جايي كه نوك انگشتان شما در يك خط باشند (تذكر: اگر شما ناخن‌هاي بلندي داريد يك مقدار از بلندي آنها را حفظ كنيد) گوشه آن را گرد كنيد.در صورتي كه زمينه پوست شما از نظر رنگ‌بندي به رنگ سرد است از رنگ‌هاي سرخابي يا گوجه‌اي رنگ استفاده كنيد و اگر زمينه پوست شما گرم است از رنگ زرد مايل به قرمز استفاده كنيد.

قانون 5

بدون برنزه كردن از خانه خارج نشويد!

يك درخشندگي جذاب و خواستني بر روي صورت و بدن شما چيزي نيست به جز يك كار تابستاني مخصوص! اين يك عامل زيبايي ويژه است كه حدود يك سال انتظارش را مي‌كشيم و البته دليل منطقي هم دارد يك لايه رنگ زيبا روي پوست باعث مي‌شود شما به شدت جذاب‌تر به نظر برسيد و اجازه مي‌دهد كه آرايش كمتري انجام دهيد مدرك مي‌خواهيد؟ (به جسيكا سپسون، برتيني اسپيرز و جنيفر لوپز نگاهي بيندازيد) .

به اين كه مواد برنزه‌‌كننده خود را به عنوان يك محصول هميشگي و نه مختص يك فصل خاص به معرض فروش استفاده کنند. در حال حاضر حتي امكان اين وجود دارد كه يك سالن مخصوص آفتاب گرفتن خود در خانه داشته باشيد.

 

منبع: زندگی ایده آل
Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: